Patroni

Patroni

Podmioty zainteresowane objęciem patronatu prosimy o kontakt na adres:

 
Tv Lider
Tv lider jest ogólnopolskim magazynem branżowym ukazującym się od 2003 r. Skierowany jest do osób profesjonalnie związanych z telewizją. Tv lider otrzymują wszystkie stacje telewizyjne w kraju i polskojęzyczne stacje na świecie, operatorzy kablowi, producenci, dystrybutorzy sprzętu i programów telewizyjnych, organizacje rządowe i branżowe. Magazyn Tv lider stanowi doskonałe studium świata telewizji. Przeczytać w nim można informacje dotyczące: nowości programowych, warsztatu i etyki dziennikarskiej, radiokomunikacji naziemnej i satelitarnej, pozyskiwania i utrzymania telewidzów, prezentacji stacji telewizyjnych, najnowszej techniki, inżynierii dźwięku i obrazu, badania rynku oglądalności, reklamy. Czytelnikami magazynu jest ponad 1000 menedżerów, prezesów zarządu i rad nadzorczych czołowych firm związanych z mediami w Polsce – są to osoby o wyjątkowym potencjale decyzyjnym i sile nabywczej, mają duży wpływ na swoje otoczenie i rynek. Pod względem precyzji dotarcia do tej grupy, Tv lider nie ma rywali.
TELKO-IN
TELKO.in, to serwis informacyjny skierowany do czytelników zainteresowanych profesjonalnym aspektem polskiego i globalnego rynku telekomunikacyjnego. Wydarzenia, wywiady, opinie, komentarze, analizy, trendy rynkowe i technologiczne - chcemy, abyście to mogli codziennie u nas znaleźć. Wszystkiego opisać się nie da, ale nie pominiemy niczego, co najważniejsze. Chcemy też inspirować naszych czytelników do własnych poszukiwań informacyjnych i intelektualnych. Twórcami nowego serwisu są osoby z wieloletnim doświadczeniem na rynku medialnym, zarówno w pismach branżowych, ekonomicznych i ogólnoinformacyjnych, jak i w serwisach internetowych. TELEPOLIS.PL - największy polski serwis poświęcony telekomunikacji - jest partnerem strategicznym nowego przedsięwzięcia. Redaktorem prowadzącym nowy serwis jest Łukasz Dec - twórca i wieloletni szef rpkom.pl. Współpracujemy z kilkoma osobami, które równie długo i profesjonalnie zajmują się polskim rynkiem telekomunikacyjnym. Na naszych łamach znajdziecie m.in. publikacje Marka Jaślana, Tomasza Świderka i Stefana Kaczmarka.
Portalmedialny.pl
Portalmedialny.pl to branżowy serwis istniejący nieprzerwanie od 1999 roku. Na łamach portalu prezentowane są informacje ze świata szeroko pojętych mediów i reklamy, analizy, opinie, badania rynku oraz wywiady z najważniejszymi przedstawicielami branży. Portalmedialny.pl informuje również o najważniejszych ruchach kadrowych w firmach, a także informuje o najważniejszych wydarzeniach branżowych. Portalmedialny.pl aktualizowany jest przez siedem dni w tygodniu.
TELEKABEL & digital tv
Miesięcznik TELEKABEL & digital tv istnieje od 2001 roku i jest wiodącym, regularnie ukazującym się na rynku pismem branżowym dotyczącym rynku mediów elektronicznych. Telekabel & digital tv to pismo kierowane bezpośrednio do operatorów komunikacji elektronicznej, nadawców telewizyjnych kanałów tematycznych oraz firm dostarczających kontent i technologie niezbędne dla rozwoju ich biznesu. Na łamach TELEKABEL & digital tv prezentowane są zarówno bieżące wydarzenia jak i cykliczne analizy rynkowe (biznesowe, legislacyjne, techniczne) dotyczące mediów elektronicznych. Miesięcznik TELEKABEL & digital tv obecny jest na wszystkich ważnych konferencjach i sympozjach dotyczących rynku mediów elektronicznych, najczęściej jako partner i patron branżowy.
Okablowani.pl
Okablowani.pl to blog o prawie w telekomunikacji, którego autorami są partnerzy kancelarii itB Legal, specjalizującej się w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców telekomunikacyjnych, świadczącej usługi z zakresu m.in. prawa telekomunikacyjnego, cywilnego, pracy, gospodarczego, handlowego, administracyjnego, budowlanego i podatkowego.
TV-Sat Magazyn
"TV-Sat Magazyn" jest wysokonakładowym miesięcznikiem, adresowanym do odbiorców telewizji satelitarnej i kablowej, abonentów platform cyfrowych, firm telekomunikacyjnych, instalatorów anten satelitarnych, pracowników telekomunikacyjnych sieci kablowych, producentów i dystrybutorów programów telewizyjnych, entuzjastów sprzętu satelitarnego, kadry zarządzającej wyższego i średniego szczebla nowoczesnych podmiotów gospodarczych. Misją wydawcy jest wspomaganie procesów edukacyjnych dotyczących nowoczesnych technologii satelitarnych, audiowizualnych, telekomunikacyjnych i informatycznych, które w sposób wręcz rewolucyjny przekształcają otaczającą nas rzeczywistość społeczną i gospodarczą. Popularyzacji treści służy także współpraca wydawcy z dyrekcjami wiodących imprez targowych i konferencji branżowych oraz organizatorami szkoleń związanych z tematyką telekomunikacyjną i medialną. W miesięczniku wybitni eksperci komentują aktualną sytuację polskiego pejzażu audiowizualnego i opisują nowe trendy w tv kablowej, satelitarnej i naziemnej. Udzielają również porad technicznych i prawnych dotyczących usług szerokopasmowych. Do grona dziennikarzy naszego miesięcznika należą m. in.: Henryk Ciski, Zdzisław Marchewka, Seweryn Kobyliński, Andrzej Zarębski, Janusz Osowski, Wojciech Filipiak, Jerzy Barski, Aleksandra Zaręba, Tomasz Zdunek, Adam Dawidziuk, Ewa Tyszko, Symforian Siewicz, Franciszek Skwierawski, Grzegorz Walenda, Jerzy Fiedosiejew. Na łamach " TV-Sat Magazynu" znaleźć można testy nowoczesnego sprzętu satelitarnego i elektronicznego, a także najpełniejszą ofertę odbioru programów satelitarnych, wykazy analogowych i cyfrowych satelitarnych programów telewizyjnych i radiowych, zestawienie polskiego satelitarnego nieba, wiadomości i ciekawostki multimedialne z całego świata. ”TV-Sat-Magazyn” ukazuje się od października 1989 roku i jest najstarszym miesięcznikiem satelitarno-kablowym w Europie.
ICT Professional
ICT Professional to kwartalnik przygotowany przez specjalistów z branży ISP. Fachowe artykuły, niezbędne porady oraz zaskakujące artykuły przyczyniają się do poznania najnowszych trendów w branży ICT. Na łamach ICT Professional poruszana jest tematyka dotycząca m.in. budowania sieci telekomunikacyjnych, bezpieczeństwa danych, nowoczesnych technologii i mediów w internecie. ICT Professional to jedyny magazyn na polskim rynku, który dociera do blisko wszystkich operatorów ISP w kraju.

Whoops, looks like something went wrong.